понедељак, 19. децембар 2016.

Святий Миколай у Сремській Митровиці

18 грудня 2016 року у Сремській Митровиці у греко-католицькій церкві Вознесення Господнього після недільного Богослужіння дітей відвідав Святий Миколай. Святий Миколай, крім того, що обдаровує добрих дітей, і тих менше добрих, пакуночками, почав пристосовуватися до цього сучасного способу життя. Хоч свято Святого Миколая по календарі припало на понеділок, Святий Миколай до нашої церкви прийшов у неділю, щоб могли прибути чим більше дітей на принагідну програму і поспілкуватися з Святим Миколаєм і отримати подарунок.
     Кілька тижнів перед тим домашній парох о. Владислав Варґа повідомив про прихід Святого Миколая до нашої церкви та щоб діти, які бажають отримати подарунок мають приготовити якусь програму. Тобто, кожна дитина, яка заспіває пісню або продекламує вірша або зограє на якомусь інструменті отримає бесплатний пакуночок. Отець також повідомив, щоб батьки або дідусі і бабусі записали своїх дітей або внуків, щоб і вони отримали пакунки хоч не будуть брати участь у програмі. Таких дітей було дуже мало, бо всі бажали навчити щось і показати це у програмі.
     Більшість дітей, які брали участь у програмі є членами парафіяльного дитячого хору, школи української або русинської мови.

Святого Миколая і цього року зіграв Фетко Канюга і двох ангелів зіграли Марія Ляхович і Лана Ходоба.
Нема коментара:

Постави коментар