четвртак, 12. јануар 2017.

Різдвяне представління

8-ого січня 2017 року в церковному залу греко-католицької церкви Вознесення Господнього у Сремській Митровиці відбулося Різдвяне представління. Представління організовано в другий день Різдва після Літургії. Ініціятива для приготовлення Різдвяного представління потекла від домашнього пароха о. Владислава Варґи. У дальшій підготовці брали участь Фетко Канюга, Славка Канюга, Моніка Абоді та Данієла Горняк.
     Фотко Канюга зайнявся сценарієм вистави та виробом сценських експонатів. В самій виставі брали участь діти з парафії, учні української мови, яким учителькою є Славка Канюга, учні русинської мови, учителькою є Моніка Абоді та дитячий парафіяльний хор, з яким керує Данієла Горняк.     В представлінні представлені сцени, як Марія і Йосиф шукали місце для пологів, де б народився малий Ісус.


 Вони знайшли маленьку стайню і в ній змістилися.


 Незабаром до стайні приступають пастухи, поклонилися маленькому Ісусові і обдарували з тим що мали.


 Після них до стайні прибули, слідкуючи за звіздою, і три східні царі, які вклонилися Ісусові і обдарували Його коштовними дарами. Далі біля стайні ангели співали пісень, деклямували віршів та грали на інструментах.


 Данієла Магеровскі деклямувала, 


Леа Недімович грала на флейті, 


Валентина Налесник і Марія Ляхович заспівали коляду та 


дитячий парафіяльний хор заспівав коляду.


Спільна фотографія всіх учасників.

Нема коментара:

Постави коментар