недеља, 21. август 2016.

Ікона та мощі бл. Йосафати у Сремській Митровиці

     21 серпня 2016 р. у Сремській Митровиці.  Ікона Блаженної Йосафати була виложеною у грекокатолицькій церкві Вознесіння Господнього у Сремській Митровиці під час недільного Богослужіння. Ікону привезли Сестри Служебниці СНДМ.


 Перед початком Богослужіння у маленькій процесії, коли ікону носили дві дівчини у народних костюмах і у супроводі сестер і інших вірних, ікону занесли до церковного залу і положили її на почесне місце. Вже кілька тижнів Богослужіння відбуваються у залу бо церква ще ремонтується.


 Службу служив домашній парох о. Варґа а помагав йому о. Диякон Михайло Ляхович, який тимчасово знаходиться у відвідинах родини у Сремській Митровиці.     По закінченні Богослужіння Сестри Служебниці росповіли про ікону і мощі Блаженної Йосафати і саму історію засновання самого сестринства СНДМ. Це сталося 125 років тому коли молода львів‘янка Михайлина Гордашевська стала провідницею новоствореної спільноти.


 На кінці Сестри провадили молитву до Блаженної Йосафати а вірні у черзі приступали і кланялися і цілували ікону і мощі.


 Потім ще всі разом зробили спільну знимку на пам‘ятку на цю значну подію у грекокатолицькій парафії Вознесіння Господнього у Сремській Митровиці і сестрам і домашнім парафіянам.

Нема коментара:

Постави коментар