недеља, 22. децембар 2013.

Святий Миколай у церкві Вознесення Господнього у Сремській Митровиці

     У неділю, 22 грудня 2013 р у грекокатолицькій церкві Вознесення Господнього у Сремській Митровиці.
     Святий Миколай ні цього року не забув про добрих дітей з грекокатолицької парафії з Сремської Митровиці. Він цими днями мав дуже багато праці бо добрих дітей є в цілому світі і доки він відвідав всіх, мусів троха запізнитися до Сремської Митровиці. Але добрі діти терпеливо його чекали.


     У неділю після Служби Божої прийшов св. Миколай до нашої парафії. Наповнилася церква діточками, які хотіли показати св. Миколаю що вони гарного навчилися від його останнього приходу. Перше Марія Ляхович прочитала «Лист до Миколая» а Ання Лещук і «Горлиці» заспівали пісню «Ангели з Небес».


     Святий Миколай, почувши таку гарну деклямацію і пісню, зараз зайшов до церкви у супроводі ангола, якого виконував Неманя Жіванович. Зайшли у церкву і св. Миколай сів троха відпочити і запросив дітей ще так гарно деклямувати і співати гарних пісень. Олександра Ляхович наявлювала хто що буде виконувати. Теодора Ванчик сказала вірш «Небо», Ірена Ванчик сказала вірш «Дитячий сон», Анастазія Лотоцька заспівала пісню «Тиха нічка», Ання і Бояна Лещук сказали вірш «Зайчик чекає», Івана Кривошия прочитала вірш «Вже зима», Александар Нуждіч сказав вірш «Псалм», Діти-учні з Лачарку заспівали дитячі пісні «Українська абетка» і «Рахування», Міліца Станковіч сказала вірш «Як батьки поучують дітей». Програма була все кращою а св. Миколай уважно слухав і придивлявсю в тих дітей, які із запалом старалися виконати свою частину чим краще. Програма йшла далі. Валентина Налесник заспівала пісню «У серця формі», Валентина, Марія і Анастазія заспівали пісню «Люблю тата», Дитячя музична студія «Горлиці» заспівала пісню «Дякуємо». І на кінці всі діти разом заспівали так знану пісню до св. Миколая «О, хто, хто Миколая любить» а св. Миколай зачав  розкривати свою велику сумку, в якій було багато гарних пакуночків із солодощами.


    Парох о. Владислав ще раз привітав св. Миколая у нашій церкві, подякував йому, що не забув на наших дітей, привітав всіх присутніх, дітей і батьків а окремо привітав дорогого нам гостя, Посла Канади у Сербії Романа Ващука з сімєю.
     Святий Миколай перше довго розповідав про своє життя на землі, від дитячих літ аж по той час, коли став патріархом і коли помагав бідним дітям. Так і зараз св. Миколай продовжував обдаровувати добрих дітей і запрошував дітей до себе і дарував їм пакуночки, інші йому подавали, щоб він дуже не змучився, бо йому треба йти далі, відвідати ще багато дітей.

     У програмі брали участь діти, які навчаються української і русинської мов і дитяча музична студія Горлиця. Учнів приготовили учітельки русинської мови Моніка Абоді і української Славка Канюга і Надія Ляхович. Не треба окремо наголошувати, що вже роками, роль св. Миколая виконує Фетко Канюга. На кінці всі разом зробили фотографію на пам’ятку.


Нема коментара:

Постави коментар